Współcześnie nastroje konsumentów bywają bardzo zmienne. To, co modne i rozchwytywane jeszcze wczoraj, jutro może być traktowane jako zbędne i przestarzałe. Firmy stosują całą paletę metod służących temu, aby nadążyć za upodobaniami klientów i jak najlepiej wpasować swoją ofertę w ich potrzeby. Bardzo skuteczne w tym zakresie są działania, które podejmuje Coolhunter.

Coolhunter zajmuje się głównie obserwowaniem danej grupy społecznej. Bardzo często jest jej członkiem, co ułatwia mu poznanie zwyczajów, trendów czy potrzeb, jakie ją charakteryzują. Na podstawie prowadzonych przez coolhuntera obserwacji firmom jest łatwiej dostosowywać konkretne produkty do danej grupy odbiorców oraz ulepszać te, które pojawiły się do tej pory. 

Od zawsze szukano idealnego sposobu, by dotrzeć z danym produktem do możliwie dużej grupy odbiorców i sprawdzić, jak on funkcjonuje. Dla tego w naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę wdrożenia Coolhuntera za pomocą którego dowiedzie się jak Wasz produkt czy usługę postrzegają obecni  potencjalni klienci: 

  • jest to działanie niejako operacyjne pod przykryciem więc Coolhunter nie ma wpływu na wynik pomiaru
  • badanie wykonuje się  w terenie i naturalnym środowisku klientów
  • wyniki analizy skutecznie wesprą Waszą strategię sprzedażową
  • informacja zwrotna z rynku pomoże ustalić jakie cechy produktu / usługi są pożądane przez klientów a które należy wykluczyć.

Avatar

"Wspieram biznes w budowaniu marki, public relations oraz doprowadzam do wzrostu sprzedaży. Jestem specjalistą od kreowania wizerunku człowieka."

mgr Michał Sokołowski